Ministerstwo Dobrego Mydła

Ministerstwo Dobrego Mydła

Jest to mała rodzinna manufaktura mydlarska założona przez siostry Anię i Ulę Bieluń w położonym na pólnocnym-zachodzie kraju Kamieniu Pomorskim. Oferujemy porządne, ręcznie wyrabiane mydła i kosmetyki. Dobre surowce, dobre rzemiosło i ciężka praca - to nasz tajny plan na sukces :)

Dla nas Ministerstwo jest kawałkiem podłogi, na którym same ustalamy warunki. Nie musimy wyrabiać norm, obniżać jakości, negocjować warunków, przysypiać na zebraniach, manipulować etykietami i tworzyć marketingowej iluzji luksusowego produktu.

Możemy za to: marzyć, wymyślać, mylić się, poprawiać, wybrzydzać, szukać najlepszych rozwiązań do upadłego, głośno się kłócić i poprawiać to, co nam przeszkadza. Możemy pracować dzień po dniu doskonaląc się i rozwijając we własnym tempie oraz współpracować z cudownymi ludźmi na własnych, niemodnych dziś warunkach.

Wierzymy, że można zarabiać na życie nie pędząc i nie walcząc. Że można zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie a jednocześnie zachować uczciwość wobec współpracowników i klientów.

Każdego dnia staramy się, aby nasza pracownia była miejscem, w którym bierze się oddech. Nie natraficie tu na podpuchy i małe druczki, marnej jakości produkty i rządy "zwiększania sprzedaży". Marzy nam się, aby klienci czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo wiedząc, że są w miejscu, w którym spotykają się po prostu dobrzy ludzie.