Manufaktura Natura

Manufaktura Natura

Manufaktura Natura to firma założona z miłości do kosmetyków naturalnych, ale przede wszystkim z miłości do natury. Produkty, jakie tutaj znajdziesz, tworzone są w oparciu o zrównoważony proces produkcji. Wspierając Manufakturę nie przyczyniasz się do wycinki lasów, wyzysku ludzi i zatruwania przyrody. Sprawisz, że miejscowa ludność uzyska regularny dochód i pozwolisz na rozwój infrastruktury miejsc, które stale się rozwijają. Pozyskujemy produkty z wielu obszarów na świecie, wprost z tradycyjnych źródeł, gdzie produkuje się je od lat.

Drogeryjne półki kuszą produktami-cudami oznaczonymi z rzędu ‘eko’ i ‘bio’, a my, przyzwyczajeni do drobnych kłamstw koncernów nie dostrzegamy, że nie do końca symbole te są prawdą.  Z odwagą walczę z przemysłem kosmetycznym, kuszącym nas produktami zawierającymi składniki niekoniecznie służące naszemu zdrowiu. Codziennie staram się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającego klienta i sprawiać, aby chętnie wracał.

Chciałam stworzyć miejsce dla każdego, z produktami o wiarygodnym i jasnym pochodzeniu. Z kosmetykami, które pozytywnie Ciebie zaskoczą, a ich cena nie zwali z nóg. Dziś Manufaktura to kilka osób, które obrały sobie za cel dostarczenie produktów kosmetycznych najwyższej jakości. Wszystko to dla Ciebie.